Gündem

HALKIMIZ DEĞİŞİM İSTİYOR

cumhuriyet halk partisi aksaray milletvekili adayları aliabbas ertürk, pelinsu yıldırım, chp İl başkanı ramazan koçak, gülağaç İlçebaşkanı muharrem yıldırım ve teşkilat yöneticileri birlikte gülağaç ilçesine vedemirci kasabasına giderek burada esnaflarla vevatandaşlarla sohbet edip destek istediler.  

chp milletvekili adayı harita mühendisi pelinsu yıldırım“16 yıldır milletvekillerine verdikleri desteğin karşılığında yeterli hizmetalmadıklarını belirten yurttaşlar diğer yerleşim yerlerinde olduğu gibigülağaç’ta da “artık tamam” diyor” dedi.

aksaray bİr dÖrt yil daha kaybetmemelİdİr

chp aksaray milletvekili adayı harita mühendisi pelinsuyıldırım, aksaray’ın kendine has çok ciddi sıkıntılarının olduğunu ve çözümbeklediğini belirten yıldırım “ aksaray’ın son 15- 16 yılını kayıp yıllarolarak görüyorum. aksaraylının kaybedecek bir dört senesinin daha olmadığınıdüşünüyorum. o anlamda hiçbirimiz şehirde imtiyazlı grupta yer almadığımız vesorunları birlikte yaşadığımız için milletvekili adayı oldum” dedi.

İlÇeler Üvey evlat gİbİ

bir aydır sahada olduklarını ve aldıkları izlenimleri deanlatan chp milletvekili adayı pelinsu yıldırım,    “ hemşerilerimiz ciddi değişimtalebindeler. hemşerilerimizde şehirdeki sahipsizliğe ciddi anlamda tepki var.aksaray bölgesinde sahipsiz olduğu gibi ilçeleri de kendine has ayrı sorunlaryaşamaktadır. İlçeler şehrin adeta üvey evlatları gibi. biz seçildiğimiztakdirde hem aksaray’ın hem de ilçelerin vekili olacağız.” dedi.

sahur’da halkimizla buluŞtuk

chp adayı pelinsu yıldırım, “ saha çalışmalarındageceleri sahur programı düzenledik. taksicilerle bir araya geldik, sahuryaptık. sahurlarda yer sofrasında, samimi ortamda hemşerilerimiz bizleri sıcakkarşıladılar. aksaray’ımızın problemlerini konuştuk. o anlamda ne yapacağımızıkonuştuk. petrol istasyonunda yaptığımız sahurda petrol fiyatlarını konuştuk.ekonomiyi konuştuk.” dedi.

İŞÇİ servİsİnde İŞÇİlerİ dİnledİk

sahur programlarının hemen ardından sabaha karşı saat4.30’da, organize sanayi bölgesinde çalışmaya giden işçi arkadaşlarımızınpersonel servisine bindik. İşçilerle organize sanayi bölgesine gittik.İşçilerle türkiye ve aksaray’a dair sohbetler ettik. deĞİŞİm,  bizim seçim çalışması yaptığımız tüm meslekgruplarının, halk kesimlerinin ortak konusuydu. halkımız artik deĞİŞİm istiyor” dedi.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası