Gündem

GÜNEŞ’E ANLAMLI ZİYARET

aksaray müteahhitler birliği başkanı fatih gÜneŞ’e,önceki dönem başkan ve yönetim kurulu üyelerinden anlamlı ziyaret.

Önceki dönem başkanlarından tuğrul oruÇ,İsmailgÜmÜŞsoy,Ömer gÜmÜŞay  ve yönetim kuruluüyelerinden osman koÇak,hakan bİlgİÇ,hayrettin eren,turgut han. başkan güneş’imakamında ziyaret ettiler. ziyarette ; hayırlı olsun dilek ve temennisindebulunan ,önceki dönem başkanları’’amaç ve gayemizin birlik ve beraberlikiçersinde olup, aksaray’ımızın gelişen mimarisinde ,istişare ederek, en güzel şekildeilerlemesidir. akmüb başkanı fatih güneş ve yönetiminin, her daim yanında olduğumuzu, maddi ve manevi olaraküzerimize düşen görevimiz ne ise yapmaya hazır olduğumuzu belirterek, deviraldığı sancağı daha ileriye taşıyacağından da hiç şüphemiz yoktur’’ başarılardileriz şeklinde ifade ettiler.

akmÜb başkanı gÜneŞ; ’’ müteahhitler birliğinde çok emeğiolan, siz kıymetli ağabeylerimin beni ziyaret etmesi, beni ve yönetimimiziyadesiyle mutlu etmiştir. sizlerle istişare edip,aksaray’ımıza,vatandaşlarımıza ve üyelerimize, en güzel şekilde, elimizdengelen bütün gayreti ve çabayı göstereceğiz. hepinize ayrı ayrı teşekkürederim.’’ dedi.

haber merkezi

 

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası