Gündem

GÜLER YÜZLÜ EĞİTİMİN ADRESİ OSB KREŞ

Özel aksaray osb kreş ve gündüz bakımevi müdürü Şeydabozkurt organize sanayi bölgesinde hizmet vermekte olan aile ve sosyalpolitikalar bakanlığı il müdürlüğü’ne bağlı kreş ve gündüz bakım evi hakkındabilgiler verdi.

bölge müdürlüğü tarafından yapılan 1.250 m2 kapalı alanı4.000 m2 bahçesi olan bir kreş olduğunu belirten Şeyda bozkurt bahçesindeçocuklarımızın eğlenebileceğiniz birlikte iki tane büyük farkımız kendisebzelerinizi yetiştirdiğimiz bahçemiz, fen doğa etkinlikleri ve uyguladığımızyeşil anı alanımız mevcuttur.0-66 ay çocuklara eğitim ve hizmet vermekteyiz.her yaş grubunda çocuğa yönelik olduğu için organize sanayi bölgesinde çalışanailelerde merkezdeki ailelerde güvenle çocuklarını bırakmaktadır. mesaisaatlerimiz sabah 18. 30 akşam 17. 00’a sabah 7.00’dan akşam 18.00 kadar danöbetçi personelimiz mutlaka çocuklarımıza refakat etmektedir. servis ile ya daailelerimizin kendileri de ulaşım sağlamaktadır.

aile ve sosyal politikalar bakanlığı İl müdürlüğü’nebağlı çalışmaktayızama uyguladığımız eğitim programı milli eğitim bakanlığıokul öncesi eğitim programıdır. buna ek olarak çocuklarımıza İngilizce,satrançdrama dersleri de verilmektedir. sık sık alan gezileri düzenleyerekçocuklarımıza yerinde görerek, öğrenerek eğitim almalarını sağlıyoruz. eğitimfelsefemize uygun “yaparak, yaşayarak öğrenme” metodunu programlarımıza dahilederek aktif öğrenmeyi destekliyoruz.

kurumumuz; itfaiye bölge, jandarma bölge, 112 acilservisine yakınları ile güvenlik ve acil durumlar açısından oldukça korunaklıve rahat ulaşılabilirdir.sınıflarımızın içinde ve kreşimize gerekli güvenliktedbirleri alınmıştır. kendi güvenliğimiz için de ayrı bir güvenlikpersonelimiz mevcuttur. kendi bünyemizdeki personelimiz tarafından yemeğimiz üçöğün olarak çocuklarımıza hazırlanıp verilmektedir. personellerimiz de alanındadeneyimli eğitim açısından oldukça donanımlı güler yüzlü bakış açılarıçocuklara uygun insanlardan seçtik. bizi merak eden hemşerilerimiz telefonlailetişime geçerek sosyal medyadan çalışmalarını takip ederek bilgi alabilirler”dedi.

haber vedat t.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası