Gündem

GÜÇLÜ GENÇLERİMİZ İLE GÜÇLÜ TÜRKİYE

türkiyetarihinde gençlere en çok değeri veren ve son yıllarda atılımları ile siyasetide gençleştiren türkiye’nin tek umudu ak parti, cumhurbaşkanı ve ak parti genelbaşkanı recep tayyip erdoğan’ın aksaray’da gösterdiği genç ve dinamikmilletvekili adayı muhammed aktaş ile gençleşen siyaset hız kesmedenyükseliyor. genç milletvekili adayı muhammed aktaş ise gençleşen siyasete hergeçen gün yeni bir nefer eklerken, 19 haziran’da salı günü 100 yeni genç üye akparti ye katılacak…

akparti milletvekili adayı muhammed aktaş, seçme ve seçilme yaşını 18’e indirenak parti’nin böylelikle gençleri siyasete kazandırma gayretinin amacınaulaştığını belirterek, çıtanın daha da yükseltilmesi ve gençlerin siyasete,ülkeye ve ekonomi gibi bir ülkenin can damarı olan kollara yön vereceğinikaydetti. gençlerin özellikle geçmiş yıllarda yaşanan yanlışlıkların, hatalarınçok iyi bilmelerinin önemini anlatan milletvekili adayı muhammed ataş, böyleliklegelecekte aynı hatalara düşülmeyeceğini kaydetti. gençlerin artık siyasetin herkademesinde varlık göstereceğinin altını önemle çizen milletvekili adayımuhammed aktaş, “İstanbul’un fethiyle çağ açıp çağ kapatan ceddimizin kaçyaşında bu fethi gerçekleştirdiğini anlarsak, ak parti ruhunu da anlayabiliriz.maalesef ki geçmiş hükümetler döneminde gençler sadece angarya işlerdedeğerlendirilmiş, siyasette oy kullanabilmeleri bile mümkün görülmemiştir. akparti gençlere verdiği değeri seçme ve seçilme yaşını 18’e indirerekgöstermiştir. gençler artık siyasette 18 yaşından itibaren aktif rolalabiliyor. ayrıca iş kurmak isteyen girişimci gençlerimiz için de her türlüdesteği sağlıyoruz” dedi.

ak parti gençlerle gümbür gümbürgeliyor

akparti olarak gençlere ciddi anlamda önem ve değer verdiklerini vurgulayan akparti’nin genç ve dinamik aksaray milletvekili adayı muhammed aktaş, seçilmeyaşını ilk önce 30’dan 25’e daha sonra 25’ten 18’e indirdik. hepimiz biliyoruz.muhalefet buna şiddetle karşı çıktı. Çünkü muhalefet gençlere güvenmiyor, güvenemiyor.biz ise gençlerimize sonuna kadar güveniyoruz, güvenmeye de devam edeceğiz.sayın cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan’ın koyduğu 2023-2053-2071 hedeflerivar. bu hedeflere başarıyla, inançla ulaşmak, geleceğin güçlü ve büyüktürkiye’sini inşa etmek için güçlü iktidarlara ihtiyaç var. İşte başkanlıksistemi, güçlü iktidarları ve güçlü türkiye’nin oluşmasını sağlayacak. 24haziran seçimlerinde gençlerin en doğru kararı vereceklerine inancımız tamdır”dedi.

“Ülkemiz genç nüfus bakamındançok şanslı”

akparti’nin gençlere verdiği değer ve önem ile birlikte geçmişten bugünegençlerle birlik ve beraberlik içerisinde çalışan, önceki dönem ak partigençlik kolları başkanlığı yapan milletvekili adayı muhammed aktaş, 24 hazirancumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimi için gösterilen 600milletvekili adayından 57 tanesinin 25 yaş altı olduğunu kaydetti. türkiye’ningenç nüfus bakımından birçok dünya ülkesinden daha şanslı olduğuna değinenmilletvekili adayı muhammed aktaş, “türkiye’mizdeki genç nüfusumuzun enerji,kabiliyet ve başarı potansiyelinin çok iyi değerlendirilmesi lazım gelir.gençlerimizin siyasete, ülkemizin yönetimine ve ekonomiye katılmalarıkesinlikle şarttır. bu kapsamda geçmişten bu güne ak parti olarak önemliatılımlar, projeler gerçekleştirdik” dedi.

“24 haziran seçimi, ülkemizinolduğu kadar gençlerimiz içinde çok önemli bir seçim”

24haziran cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçiminin gençler için de sonderece önem arz eden bir seçim olduğunun altını çizen milletvekili adayımuhammed aktaş, gençlerimiz 18 yaşından itibaren nasıl seçme yetkisine sahipse,aynı şekilde seçilme hakkına da sahipler. bu kapsamda 24 haziran 2018 tarihindeyapılacak olan cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimi, türkiyetarihinin en önemli seçimi olduğu kadar gençlerimizin siyasette dinamizminiheyecanını göreceğimiz önemli bir seçim olacak. meclisimiz daha genç olacak vedaha güçlü türkiye’nin kapılarını açacak. muasır medeniyet seviyesine ulaşmayolculuğumuzda en büyük gücümüz yine gençlerimiz olacak. gençlerimizin vizyonu,dünyaya bakışı, enerjisi türkiye’nin önünü açarak yeni bir vizyon çizecek,gelecek hedeflerimizi yakalamamıza imkan sunacak” şeklinde konuştu.

100 yeni genç üye ak parti’yekatılıyor

gençlerleolan çalışmalarını hız kesmeden aralıksız olarak sürdürdüğünü dile getirenmuhammed aktaş, “19 haziran salı günü saat 20.00’de tokİ 3’üncü etapta 100 gençüyemizin ak parti’ye katalım töreni olacak. bu programa da tüm vatandaşlarımızıdavet ediyoruz” şeklinde konuştu.

habermerkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası