aksaray somuncu baba görme engelliler spor kulübü başkanıramazan dağ, 68 aksaray görme engelliler gençlik ve spor kulübü başkanı yusufÇıtak beraberinde dernek yönetim kurulu Üyeleri ile birlikte vali ali mantı’yaziyarette bulundular.
valilik makamında kabul ettiği dernek başkanları veüyeleri ile bir süre görüşen vali ali mantı, derneklerin faaliyetleri hakkındabilgi aldı.
7-14 ocak görme engelliler beyaz baston haftasıkapsamında ziyarette bulunan dernek temsilci ve spor kulübü sporcularınaziyaretlerinden dolayı teşekkür eden vali ali mantı’ya çalışmalarında başarılardiledi.
haber merkezi