Gündem

GIYABİ CENAZE NAMAZI KILINDI

aksaray’da depremde hayatını kaybedenler için gıyabi cenaze namazı kılındı.
asrın felaketi olarak adlandırılan kahramanmaraş merkezli 10 ili vuran depremlerde hayatını kaybedenler için türkiye genelinde cuma namazı sonrası gıyabi cenaze namazı kılındı. aksaray’da da  cuma namazı sonrası   kahramanmaraş merkezli 10 ili vuran depremlerde hayatını kaybedenler için gıyabi cenaze namazı kılındı.
kahramanmaraş merkezli 10 ili vuran depremlerde hayatını kaybedenler için türkiye genelinde cuma namazı sonrası gıyabi cenaze namazı kılındı.
kahramanmaraş’ın pazarcık ilçesinde saat 04.17’de 7.7, elbistan ilçesinde ise saat 13.24’te 7.6 büyüklüğünde meydana gelen depremlerde 10 ilde binlerce bina yıkıldı. depremde yıkılan binalarda arama kurtarma çalışmaları devam ederken, ülke genelinde vefat edenler için gıyabi cenaze namazı kılındı. aksaray ulu camide kılınan cuma namazında vefat edenler için dualar edildi. cemaat kılınan cuma namazının ardından vefat edenler için gıyabi cenaze namazı da kıldı. gıyabi cenaze namazına yüzlerce aksaraylı katılırken dualar edildi. 
haber: yaşar karatay

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası