İl müftüsü cemalettin bal, eğitim ve öğretim dönemininbaşlamasıyla gençlik buluşmalarını yeniden başlattı.
cuma günü akşamında İl müftülüğü okuma ve sohbetsalonunda yapılan gençlik buluşması yoğun ilgi gördü. cemalettin-i aksaray-icamide kılınan yatsı namazı sonrasında İl müftüsü cemalettin bal, programakatılan gençlerle sohbet ederek dini sorularını cevaplandırdı. sohbetlerininardından çalışmaları devam eden ve çok yakında ilimize kazandırılacak gençlik merkeziyleilgili müjdeyi veren müftü bal, yeni müftülük gençlik koordinatörünün vaizmehmet eser olduğunu da açıkladı. programın sonunda tayin sebebiyle gençlikkoordinatörlüğü görevini bırakan vaiz fatih yar, gençlerle vedalaştı. programçeşitli ikramlarla son buldu.
haber merkezi