Gündem

GELENEKSEL İFTAR YEMEKLERİ, BAŞLADI

aksaray belediyesi, başkan haluk Şahin yazgı’nın görevegelmesiyle birlikte başlatılan geleneksel mahalle iftarlarını bu yıldasürdürüyor.

bu ramazan’daki geleneksel mahalle İftarlarının ilki Çiftlikmahallesinde gerçekleştirildi.

güller ceylan acarortaokulu bahçesinde düzenlenen iftar sofrasına,aksaray belediye başkan vekili süleyman canbulut,belediye başkan yarımcıları, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları ve1000 civarında vatandaş katıldı.

belediye başkan vekili süleyman canbulut ve başkan yardımcıları,iftar sofrasındaki tüm vatandaşları tek tek ziyaret edip tokalaşarak hasbıhaletti.

başkan vekili cambulut mahalle sakinlerine hitaben yaptığıkonuşmada tüm vatandaşların ramazan ayını kutlayarak “ bu ayın huzuru,bereketi, mutluluğu inşallah hepinizin üzerine olsun. tuttuğumuz oruçlar veyaptığımız ibadetler allah katında da inşallah kabul olur. İnşallah güzel birşekilde ramazanımızı tamamlarız.” dedi.

vatandaşlar ise mahallede iftar yemeği geleneğininaksaray’da ilk defa belediye başkanı haluk Şahin yazgı döneminde düzenlediğinede dikkat çekerek şunları söylediler “ bizler daha önce hiç böyle güzel birhizmet görmemiştik. haluk başkanımız sağ olsun her yıl olduğu gibi bu yılda tümmahalle halkı için iftar sofrası hazırlatmış.Çoluk çocuk 7’den 70’e herkesburada iftar yemeği yedi. bizler için oluşturulan beyaz masada görevlilersorunlarımızı dinlediler ve çözüm üretilmesi için not aldılar. hizmeti kapımızakadar getirdiği için sayın başkanımız haluk Şahin yazgı’ya ve ekibine çokteşekkür ediyoruz” dediler.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası