Gündem

GAZİLERDEN KARABAĞ’A ZİYARET

gaziler derneğiemniyet müdürü ali karabağ’a teşekkür ziyaretinde bulundu 

muharip gazilerderneği aksaray Şube başkanı mustafa daĞ ve 20 gazimiz,  14-17 nisan tarihleri arasında sinop, bartınve zonguldak illerine düzenledikleri gezide yardımlarından ve desteklerindendolayı emniyet müdürü ali karabaĞ’a teşekkür ziyaretinde bulundular.gazilerimizi makamında kabul eden emniyet müdürü ali karabaĞ ziyaretten duyduğumemnuniyeti dile getirerek “  tarihboyunca hür ve bağımsız yaşamış türk milletinin işgal ve esarete alışık olmayanasil ve büyük bir millet olduğunu, bu uğurda da binlerce şehit ve gaziverdiğimizi, dış düşmanlara ve onların içerideki işbirlikçilerine karşı şereflevatanını korumuş mücadele etmiş, kanlarını toprağa akıtan gazilerimize veşehitlerimize minnet ve şükran duygularımızı ifade etmenin en büyük görevolduğunu” belirtmiştir.

muharip gazilerderneği aksaray Şube başkanı mustafa daĞ, düzenledikleri gezide  yıllar önce cephede birlikte savaştıklarıgazi arkadaşları ile bir araya gelmenin sevincini yaşadıklarını,  arkadaşları ile hatıralarını yad ettiklerini,bu vesile ile geziye desteklerini esirgemeyen emniyet müdürümüzü ziyarete geldiklerinibeyan ederek emniyet müdürü  alikarabaĞ’a çiçek takdim ettiler.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası