Gündem

GAZETECİ ALİ GENÇ REKTÖR ŞAHİN’İ ZİYARET ETTİ

aksarayÜniversitesi (asÜ) rektörü prof. dr. yusuf Şahin, bilimsel bir disipliniçerisinde şehrin tüm kültür özelliklerinin çalışıldığını söyledi. 

gazeteciali genç, rektör Şahin’i ziyaret etti. kampüste devam eden çalışmalar hakkındabilgiler veren ve fiziki gelişim kadar kültürel gelişimi de önemsediklerinedikkat çeken asÜ rektörü, aksaray sempozyumlarını bu manada çok önemsediklerinivurguladı. aksaray’a dair her detayın bu sempozyumlarda konuşulduğunu belirtenŞahin, “aksaray’ın sanatını, folklorunu, yemeklerini, mimari yapılarını,tarihini, önemli isimlerini ve bunlar gibi pek çok detayı akademisyenlerçalışıyor. bu, sadece etkinlik olarak değil, şehrin kalıcı bir külliyatınınortaya çıkartılması bakımından da çok önemli” dedi.

Şahin,ziyaretin son bölümünde gazeteci ali genç’e kitaplarından hediye etti. ali gençde rektör Şahin’e çalışmalarında başarılar diledi. 

habermerkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası