Gündem

FETTAH CAN KONSERİ AKSARAYDA

cumhurbaşkanırecep tayyip erdoğan ile birlikte kahraman mehmetçiğimize moral vermek içinhatay’a giden fettah can’ın 13 mayıs’ta vereceği konser, chp’li bir belediyetarafından iptal edilmişti.

aksaraybelediye başkanı haluk Şahin yazgı; fettah can’ın, 13 mayıs’ta gençlik parkıaçılışında sahneye çıkacağını duyurdu.

başkanyazgı, açıklamasında mehmetçiğe destek vermek maksadı ile hatay’a giden sanatçılarınarasında yer alan fettah can’ın chp’li bir belediye tarafından konserinin iptaledildiğini söyledi. bu durumun kabul edilemeyeceğini, can’ın ve diğersanatçıların mehmetçiğe destek için orada bulunduğunu ifade eden başkan yazgı,“sanatçılar özgür ruhlu insanlardır. sanatçılarda her zaman milli ve dikduruşunun bulunması lazım. memleket ve millet meselesi olunca her türlü şeyibir tarafa atarak memleketi ve milleti için bir noktada duruş sergilemesibizler için önemlidir. chp’li bir belediyenin bu şekilde almış olduğu kararıdoğru bulmuyoruz. biz bu sanatçımızı mili ve dik dik duruşundan dolayı vecumhurbaşkanımızın yanında yer alarak mehmetçiğimize destek vermesinden dolayıyanında olduğumuzu göstermek istiyoruz.”

aksaray’da13 mayıs’da konseri iptal edilen sanatçı fettah can’ı aynı gün aksaray´dadüzenlenecek programda ağırlayacaklarını belirten başkan yazgı, “biz, 13 mayıs’dailimizde gençlik parkının açılışını gerçekleştireceğiz. bu açılışta dasanatçımız fettah can’ı konuk edeceğiz. biz, ordumuzun, milletimizin vecumhurbaşkanımızın yanında olan sanatçımızdan tutunda bütün kesimlere varıncayakadar onların yanındayız.” dedi.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası