Gündem

FARKINDALIK YÜRÜYÜŞÜ DÜZENLEYECEKLER

aksaray da kızılay Şube yöneticiliği yapan zeynep Şişmanberaberinde sümeyye Özyön ile birlikte vali aykut pekmez’i ziyaret etti. 

valilik makamında kabul ettiği zeynep Şişman ve sümeyyeÖzyön ile bir süre görüşen vali pekmez; son günlerde toplumda büyük tepki çekenkadına şiddet ve çocuk istismarına dikkat çekmek için düzenlemek istediklerietkinlik hakkında bilgi aldı.

aksaray’da özel anaokulu yöneticileri ile birlikte kadınaşiddet ve çocuk istismarı konusunda farkındalık oluşturulmasını sağlamaamacıyla yürüyüş ve basın açıklaması yapacaklarını anlatan zeynep Şişman tümtürkiye de bu konuda artan olumsuzluklara dikkat çekerek tepki verilmesi gerektiğiniaksaray da ilgilitüm stk’ları bu etkinliğe davet edeceklerini söyledi.

etkinlik için gerekli izin başvurularını yaptıklarınıbelirterek; cuma günü saat 17:00’de yapmayı planladıkları etkinliğe tüm aksaraylıları da beklediklerini dile getiren zeynep Şişmanve sümeyye Özyön vali pekmez’e ilgisi ve kendilerini kabul etmesinden dolayıteşekkür ettiler.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası