Gündem

ESNAFLARA VE VATANDAŞLARA ZİYARET

aksaray belediyebaşkanı haluk Şahin yazgı, aksaray milletvekili İlknur İnceöz, belediye meclisüyeleri ve parti teşkilatı mensuplarıyla birlikte nora cİty alış verişmerkezinde esnafları ziyaret ederek, istek ve taleplerini dinledi.

ziyaret sırasında ilgiyle karşılanan başkan yazgı, milletvekili İlknur İnceöz ve beraberindeki heyet, aksaray’a ve vatandaşlara hizmet konusunda ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini ifade etti.

belediye başkanı haluk Şahin yazgı “bizim ortak amacımız, sayın vekillerimizin de destekleriyle şehrimizi marka şehir haline getirmektir. bunun içinde gece gündüz çalışmalarımıza devam ediyoruz. hep birlikte aksaray’ımıza layık olduğu güzel hizmetleri sunmanın gayretinde olacağız” dedi.

milletvekili İnceöz, başkan yazgı ve beraberindeki heyet, ziyaret ettikleri tüm esnaflara kazançlarının hayırlı ve bereketli olması dileğinde bulundu.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası