Gündem

ESKİL’DE MHP SEVGİSİ

24haziran seçimleri için çalışmalarını hızlandıran mhp aksaray milletvekiliadayları perşembe günü eskil ilçesinin pazarı olması münasebeti ile gün boyuncaeskil’de esnaflarla, sanayicilerle ve vatandaşlarla bir araya geldiler.

eskililçesinin sorunlarını dinleyen mhp milletvekili adayları ramazan kaşlı ve fatihÖnemli, mhp iktidarında eskilde sorunu çözülmeyen bir tek vatandaşkalmayacağını belirttiler. eskil sanayi esnafımız sorunlarının çözümü içinmhp’nin iktidarını bekliyor diyen mhp aksaray milletvekili adayları ramazankaşlı ve fatih Önemli, dava arkadaşlarımızla bugün eskil ilçemizde oto sanayiesnafı ve vatandaşlarımızla buluştuk. esnaf ve vatandaşlarımız bizleri güleryüzle ve sevinçle karşıladılar. bizde cumhur İttifakını anlatarak,cumhurbaşkanı adayımız sayın recep tayyip erdoğan’a, milletvekilliğinde isepartimiz mhp’ne desteklerini istedik. eskilli sanayi esnafımızda sözümüz sözaile boyu oylarımız sizlere dediler. bizlerde eskilli vatandaşlarımızın busözlerinden dolayı memnun olduk. 24 haziran’da mhp’nin iktidarı ile halkımızınbirikmiş tüm sorunlarına çözüm üreteceğiz. liderimiz devlet bahçeli ve ekibiile birlikte cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi içerisinde cumhurbaşkanı adayımızrecep tayyip erdoğan’ın da destekleri ile eskil’de sorunu olan vatandaşkalmayacak” dediler.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası