Gündem

ESKİL TARIM TİCARET MERKEZİNDE KURA ÇEKİMİ

aksaray ticaret borsası eskil tarım ticaret merkezinde 28adet işyeri ve depo noter huzurunda düzenlenen kura çekimi ile sahiplerinibuldu.

aksaray ticaret borsası başkanı hamit Özkök ve meclisininözverili ve gayretli çalışmaları sonucu eskil’e kazandırılan tarım ticaretmerkezi ilçenin yeni cazibe merkezi haline gelecek. aksaray ticaret borsası’nınüyeleri bu merkez sayesinde ticaretlerini modern bir ortamda ve son teknolojiile rahat bir şekilde gerçekleştirebilecek.

aksaray ticaret borsası eskil tarım ticaret merkezialanında, noter huzurunda gerçekleştirilen kura çekimine aksaray ticaretborsası başkanı hamit Özkök, meclis başkanı nurettin yapılcan, yönetim kuruluÜyeleri naci duman, abdi okur, meclis Üyeleri mehmet ekici, yakup uğur, hasankurt, ali hakan acar, gürsel keskin, İbrahim kırlı, depo ve İş yeri haksahipleri ve üyeler katıldı.

kura çekimi öncesi bir konuşma yapan aksaray ticaretborsası başkanı hamit Özkök, 28 adet iş yeri ve deponun sahiplerine hayırlıolması temennisinde bulunarak, “ bildiğiniz gibi merkezimiz 10.3321,94  m2 arsa üzerinde 3096 m2 kapalı alanasahiptir. Şu an da 28 adet iş yerimizin noter huzurunda çekilişi gerçekleşecek.  eskil ilçemizin tarım potansiyeli çok yüksek.İleriki zamanda sizlerin de destekleriyle iyi projeler ortaya koyacağız. aksarayticaret borsası olarak biz her zaman görevimizin başında sorumluluğumuzunbilincinde olarak bir işin ortasını değil en iyisini yapma gayretinde olacağız.aynı ruh ve heyecanla çalışan, emeklerini esirgemeyen kıymetli aksaray ticaretborsası yönetim kurulu ve meclis üyelerimize sizlerin huzurunda çok teşekkürediyorum. bu depo ve işyerlerimizin öncelikle ailenize, ilçemize, şehrimize veülkemize hayırlı olmasını diliyor saygılar sunuyorum” dedi.

yapılan konuşmaların ardından noter huzurunda 28 adetişyeri ve depoların çekilişi gerçekleştirildi.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası