Gündem

ENGELSİZ BİR GELECEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

aksaray belediye başkanı haluk Şahin yazgı, 3 aralık dünyaengelliler günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

belediye başkanı haluk Şahin yazgı, 3 aralık engelliler günümesajında; “aslında bugün bir kutlama değil, farkındalık günüdür veengellilerimiz aklımıza sadece 3 aralık’ta gelmiyor. engelli vatandaşlarımızınsorunları, yalnızca kendilerinin değil; ailelerinin, çevrenin, toplumun, yerelyönetimlerin kısacası tüm insanların ortak sorunudur. aksaray belediyesi olarakengelli vatandaşlarımızın sadece bu özel günde değil her zaman yanlarındaolduğumuzun vicdani rahatlığı ve huzuru içerisindeyiz.

onların hayatlarını kolaylaştırmak; geleceğe umutla bakan,sosyalleşen, üreten mutlu bireyler olarak yaşamalarını sağlamak için her türdesteği vermekte, projeler hazırlamaktayız. engelli vatandaşlarımız; gereklikoşullar sağlandığında eğitim, bilim, spor, sanat, iş dünyası gibi pek çokalanda üstün başarılara imza atmaktadır. mesela; belediye olarak her zamandesteklediğimiz tekerlekli basketbol takımımızın destekçisiyiz. engellivatandaşlarımız için engelli koordinasyon merkezimiz hizmete girdi. engelsizbir aksaray hedefliyor ve bunu gerçekleştirmek için çalışmalarımıza hızkesmeden devam ediyoruz. bu duygu ve düşüncelerle 3 aralık dünya engellilergünü’nde farkındalığımızın artacağı, sevgiyle kucaklaşacağımız nicegünlerimizin olması dileğiyle saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası