Gündem

DUALAR MERVE İÇİN

küçük yaşta geçirdiği rahatsızlık nedeniyle yürüyemeyenmerve bekmezci; tekerlekli sandalyesinden ayağa kalkmak, adımlarını atıpyürümeye başlamak için ‘kök hücre’ tedavisi görecek. 

merve bekmezci için başlatılan yardım kampanyası aksaraylılardanbüyük destek gördü.  hindistan’dauygulanacak kök hücre tedavisinin başlangıcı için gerekli 60.000 lira toplandı.merve bekmezci büyük bir umutla hindistan’a gidiyor.

yolculuk hazırlıklarını tamamlayan merve bekmezci valiaykut pekmez’i ziyaret etti. vali pekmez’e rahatsızlığı ve göreceği tedavisihakkında bilgi veren bekmezci; bu süreçte kendisine gösterilen yakın ilgi vedüzenlenen kampanya ile tedavisi için gerekli paranın bulunmasından dolayıbüyük mutluluk yaşadığını söyledi.

vali aykut pekmez hayırlı yolculuklar dilediğibekmez’ciyi uğurlarken bekmezci için yardımda bulunan hayırsever, duyarlıaksaraylılara teşekkür etti.

bekmezci ise kendisine desteksağlayan vali pekmez’e ve aksaraylılara teşekkür ederek; tedavisinin olumlusonuçlanarak yürümek istediğini bu süreçte dua beklediğini ifade etti.
haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası