Gündem

DİNÇER’DEN BAŞKAN YAZGI’YA ZİYARET

ak parti aksaray belediye başkan adayı evren dinçerberaberindeki İl başkanı hüseyin altınsoy ve merkez İlçe başkanı hamza aktürkile birlikte belediye başkanı haluk Şahin yazgı’yı ziyaret etti.

ziyaret ile ilgili değerlendirmede bulunan başkan yazgı, aksaraybelediye başkan adayı gösterilen evren dinçer’i ‘yol arkadaşımız’ olarakniteledi ve devamında “partimizin belediye başkan adayı evren dinçer kardeşim,İnşallah 31 mart seçiminde bayrağı devralacak. hizmetlerimiz aksamadan devamedecektir ve kendisinin şehrimize yeni projeler kazandıracağına inancımıztamdır” diyerek ziyarete eşlik eden İl başkanı hüseyin altınsoy ve merkez İlçebaşkanı hamza aktürk’e teşekkür etti.

başkan adayı evren dinçer’e başarılı bir seçim sürecidileyen başkan yazgı, bu süreçte kendisinin üzerine düşeni yapmaya hazırolduğunu ifade etti.

seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren ak parti aksaray belediyebaşkan adayı evren dinçer ise “bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayıbelediye başkanımız haluk Şahin yazgı’ya teşekkür ediyorum” dedi.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası