belediye başkanı evren dinçer mahalle muhtarı ile biraraya geldi.
aksaray belediyesi meclis sonunda yapılan görüşmeyekatılan muhtarlar 31 mart mahalli İdareler seçiminde belediye başkanı seçilenevren dinçer’i tebrik ederek başarılar dilediler.
yapılan ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden başkandinçer; hep birlikte seçim sürecini atlattık hizmet sürecini başlatıyoruz. busüreçte sorunları genel olarak biliyoruz. mahalle bazlı çalışmanın önemliolduğunu düşünüyorum. belirli bir planve program yaptıktan sonra mahallelerimize ineceğiz. projelerimiz zaten tümmahalleleri kapsayan nitelikte projelerdi. mahallelerimizde en ihtiyaç duyulanne ise o ihtiyaçtan başlamak sureti ile çalışmalarımızı yapacağız. belediye ilemahallelerimiz arasında sürekli irtibatı sağlayacak koordinasyonu kuracağız.muhtarlarımızı mahallelerimizde birer temsilci olarak görüyoruz.’’ dedi.
haber merkezi