Gündem

Dağdaş, Erken Seçim Kararını Olumlu Karşıladı

mÜsİad aksaray başkanı eyupdağdaş, cumhurbaşkanı sayın recep tayyip erdoğantarafından gerçekleştirilen “erken seçim kararına” yönelik yazılı bir açıklamayaptı.

dağdaş açıklamasında şunları kaydetti:

“İş dünyası olarak, üretim ve istihdamınarttırılması ve ülke ekonomisinin ileri taşınması adına çalışmalarımızısürdürüyoruz. bunun da en büyük itici gücünü, iç ve dış siyasette istikrarortamı oluşturuyor. İstikrar ise, halkın desteği ile göreve gelmiş güçlüiktidarlarla mümkündür. 

türkiye, istikrarı ortadan kaldırmaya veülkemizi kaosa sürüklemeye yönelik, içerden ve dışardan çalışan tüm şerodaklarına en güzel cevabı, aziz milletimizin desteği ile 15 temmuz 2016’davermiştir.

15 temmuz hain darbe girişimininönlenmesinin ardından, 16 nisan 2017 tarihinde gerçekleştirilen referandumsonucunda, milletimizin kararıyla cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi’ne geçişonaylanmış ve istikrar ortamı sürdürülmüştür.

İş dünyasının ihtiyacı olan istikrarortamını sürdürülebilmek ve yakın coğrafyamızda cereyan eden siyasi ve fizikihareketlilik karşısında doğru pozisyon alabilmek adına, cumhurbaşkanlığıhükümet sistemi’ne bir an önce geçmemiz gerekmektedir.

dolayısıyla cumhurbaşkanımız sayın receptayyip erdoğan’ın açıklamış olduğu, 24 haziran 2018 tarihinde “seçim yapılmasıkararını”, iş dünyası ve ülkemizin geleceği adına son derece olumlukarşılıyoruz. İnanıyoruz ki bu seçim sonuçları, 2023 hedeflerimizingerçekleştirilmesi ve güçlü türkiye’ye giden yolda bütün engellerin bertarafedilebilmesi adına büyük bir dönüm noktası olacaktır. seçim kararının şimdidentüm ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyoruz” dedi.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası