Gündem

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A DESTEK DEVAM EDİYOR

cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan’a destek olmakamacıyla başlatılan bağış kampanyasına, ak parti grup başkanvekili ve aksaraymilletvekili adayı İlknur İnceöz, aksaray milletvekili adayı cengizaydoğu,aksaray milletvekili adayı mustafa serdengeçti, aksaray milletvekiliadayı muhammed aktaş, aksaray belediye başkanı haluk Şahin yazgı, ak parti İl başkanıhüseyin altınsoy, ak parti merkez İlçe başkanı hamza aktürk, ilçe ve beldebelediye başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

ak parti aksaray il başkanı hüseyin altınsoy; “buseçimlerimiz hem cumhurbaşkanlığı seçimi hem de milletvekilliği seçimleri, malumunuzolduğu üzere cumhurbaşkanlığı seçimlerinde vatandaşlarımız bağışyapabiliyorlar. geçen hafta bizler teşkilat olarak bağışlarımızı yapmıştık.ancak vatandaşlarımızdan yoğun bir talep geldi bizlerde bağış yapmak istiyoruzdiye. bugün özel bir kampanya yaptık. bunu türkiye genelinde de genelmerkezimizin organize etmiş olduğu bir kampanya ile devam ettiriyor. yinebankaya gelip müracaatlarımızı yaptık. kampanyamıza destek olmak amacıylageldik. ben kampanyamıza destek olan hemşerilerimize yoğun katılımlarındandolayı teşekkür ediyorum. cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan 2 haziran 2018cumartesi günü saat 17.00’da kent meydanında aksaray halkına hitap edecektir.bütün aksaray halkı mitingimize davetlidir” dedi.

haber vedat t.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası