Gündem

CONCEPT BAYAN MAĞAZASI AÇILDI

aksaray’da concept bayan mağazası törenle hizmete açıldı. 

İndirimli fiyatlarla satışa sunulan ürünlerden almak içinconcept mağazasına akın eden bayanların büyük ilgi gösterdiği mağaza açılışındaadeta izdiham yaşandı.

aksaray halkına indirimli ve kaliteli ürün consept’i ilehizmet veremenin gayretinde olduklarını aktaran mağaza sahibi selçuk durmaz:“concept ‘ markasını aksaray’a kazandırdığımız için gururluyuz. nevşehir’de de2 mağazamız hizmet veriyor. nevşehir kalitemizi biliyor ve aksaray’da ilkgünden ilgisini bizden esirgemedi. açılışımıza gösterdiği yoğun ilgi nedeniyleherkese teşekkür ediyoruz. yaşanan izdiham ve vatandaşlarımızdan gelen yoğuntalepler nedeniyle kampanyalı satışlarımız bir süre daha devam edecek olup tümhanımları mağazamıza bekliyoruz” dedi.

artık modern ve şık giyinmek için başka illere gitmeyegerek kalmadığını kaliteyi, modern tasarımlarıyla en hesaplı şekilde aksarayhalkının ayağına kadar getirdiklerini ifade eden durmaz: “concept ‘ bayan mağazası,en şık bayan kıyafetleri ve yeni sezon giyim modellerine uygun fiyatlarla sahipolmak için şimdi kültür parksite’de sizleri bekliyor!  kombinlerinizin vazgeçilmezi olacak bayangiyim modelleri için mutlaka ‘ concept  ‘mağazasında buluşalım” diye konuştu.

haber vedat t.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası