Gündem

ÇOCUKLAR GELECEĞİMİZDİR

aksaray belediyebaşkanı haluk Şahin yazgı, şehrin muhtelif camilerinde düzenlenen yaz kur’ankurslarında kur’an eğitimi alan öğrencileri ziyaret ediyor. 

 “başkan mahallemizde” projesiile aksaray’da vetürkiye’de bir ilki gerçekleştiren aksaray belediye başkanı haluk Şahin yazgı,şu ana kadar 12 mahalledeki camilerde düzenlenen bütün kur’an kurslarınıziyaret etti.

kur’an eğitimi alan kızve erkek öğrencileri eşi hasibe yazgı’yla birlikte ziyaret eden başkan yazgı,kurslarda kur’an’ı öğrenen öğrencileri tebrik ederek çeşitli hediyelerverdi. 

Öğrenciler ise başkan yazgı’ya öğrendikleri sureleri kur’an’dan okuyarak ne kadar güzel ve anlamlı bireğitim aldıklarını ortaya koydular.

“Çocuklarımızgözümüzün aydınlığı, geleceğimizdir.”diyen belediye başkanı haluk Şahin yazgı, “eğitimalan öğrencilerimizi ve bu yola çocuklarını yönlendiren anne ve babaları tebrikediyorum.” dedi

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası