chp İl başkanı ramazan koçak,chp merkez İlçe başkanı tc nazifearslan küçük ve chpkadın kolları başkanı dilber tüzün okur 10 ocak Çalışan gazeteciler günümünasebetiyle gazetemizi ziyaret ederek çalışan gazeteciler günümüzükutladılar.
gazetemiz genel koordinatörü yaşar karatay ile görüşencumhuriyet halk partisi aksaray heyeti; “31 mart 2019 yılında yapılacak olanyerel seçime aksaray chp olarak İyİ partiyle yaptığımız ittifak neticesindeaksaray belediye başkan adayı Özhan türemiş’i destekleyerek 31 martseçimlerinde inşallah seçimden galip çıkacağız. daha refah daha yaşanır biraksaray için chp ve İyİ parti olarak ortak çalışacağız” dedi.
haber vedat tunç