Gündem

CHP TAM KADRO SULTANHANI’NDA

chp İl başkanı ramazan koçak, milletvekili adayları ali abbas ertürk, ramazan fidan, pelinsuyıldırım ve ali eşmekaya , eski İl başkanı doğan koşar, sultanhanı İlçe başkanı ahmet karacaer ve merkezİlçe gençlik kollarıbaşkanı mustafa Öcalan sultanhanı’da esnaf ve pazar yeri ziyaretleri gerçekleştirdi.

yurttaşların çok yakın ilgi gösterdiği milletvekiliadayları, bölgenin sorunlarını dinleyerek çözüm önerilerini paylaştılar. geliribüyük oranda tarıma dayanan sultanhanı halkı, izlenen tarım politikalarınedeniyle girdi maliyetlerinin çok yükselmesi ve buna karşılık ürünfiyatlarının çok düşük kalmasına bağlı olarak bankalara olan borçlarının çokarttığını, özellikle mazot ve elektrik giderlerinin çiftçileri çok zor durumdabıraktığını vurguladılar. İktidar partisi milletvekillerinin yeteri kadarhizmet vermemelerine karşın tekrar aday gösterilmelerine tepkilerini dile getiren sultanhanılılar, buseçimde chp milletvekili adaylarına destek vereceklerini belirttiler.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası