Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BİZ BİR AİLEYİZ

Bu haberin fotoğrafı yok
belediye başkanı dr. evren dinçer, ramazan bayramı dolayısı ile belediye hizmet binasındakiveşehrin çeşitli yerlerinde bulunan hizmet birimlerindeki personellerle bayramlaştı. tüm personellerin bayramını tek tek kutlayan başkan dinçer’e belediye başkan yardımcıları da eşlik etti. 
belediye başkanı dinçer; başkan yardımcıları, birim müdürleri ve belediye personellerinin katıldığıbayramlaşma töreninde birlik ve beraberlik mesajı vererek “biz bir aileyiz” vurgusu yaptı. 
belediye personelleri ile bir araya gelen başkan dinçer, özveri ile çalışan personele gerçekleştirdikleri hizmetlerden ötürü teşekkür ederek bayramlarını tebrik etti. bayramların fırsat olduğunu ifade eden belediye başkanı, büyüklerin ziyaret edilip hasret giderilerek moral kaynağı olduğunu dile getirdi.  
bütün personelin iş birliği içinde çalışarak başarıya ulaştıklarını belirten belediye başkanı dinçer, yaptığı konuşmasının devamında;“Öncelikle ramazan bayramı’nızı en içten dileklerimle kutluyorum. ramazanlar,bayramlar hızla gelip geçiyor.geriye dönüp baktığımızda, yapmış olduğumuz hizmetler ve vazifeler kalıyor. sürekli olarak geriye dönük neler yaptığımızın ve ilerleyen süreçte neler yapacağımızın muhasebesini yapıyoruz.
başkan yardımcılarımız, birim müdürlerimiz ve personellerimizle birlikte şehrimizdeki hizmet kalitesini artırmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz. hızla büyüyen ve gelişen şehrimize hizmet kalitemizi nasıl artıracağımıza yönelik sürekli plan ve program içerisindeyiz. Şehrimiz sürekli göç alan büyüyen bir şehir. bu bağlamda da belediyecilik hizmetlerioldukça önem arz etmektedir. yapmış olduğunuz çalışmalarınızdan ötürü sizlere teşekkür ediyorum.tekrardan hayırlı bayramlar, rabbim nicelerine kavuşturmayı nasip etsin.” ifadelerini kullandı. 
haber bülteni

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

Aksaray Sağlık İl Müdürlüğüne bağlı
Sıradaki Haber Aksaray’da Sağlık Hizmetlerine Yakın Takip: Sağlık Merkezlerine İnceleme Ziyareti