Gündem

BİTMEX’TEN %30 İNDİRİM

aksaray’ınöz ve yerli sermayesi olan 5 yıldır hizmet veren bitmex’in sahibi yasin yarar “bİtmeksİletişimi dostlarımızla sevdiğimiz abilerimizle kurduk.

burası bir aile şirketidir.5 yıla yakın süredir aksaray’dahizmet veriyoruz. Şu anda 6’dan fazla şube ile hizmet vermekteyiz. aksaray’ın yanısıra İstanbul’da da Şubemiz bulunmaktadır. mağazamızda en çok satılan ürünlertelefon ve telefon aksesuarlarıdır. bunun yanı sıra teknik ekibimizle telefontamirleri de yapmaktayız” dedi.

amacımız halkımızakaliteli hizmet vermek

yarar; “enflasyonla topyekûn mücadelede %10’luk birindirimde bizde varız dedik. bu indirim enflasyondan ziyade halkımıza vevatandaşlarımıza yararlı olmak için herkes alsın diye yapılan bir indirimdir.dolara ve stokçulara inat ürünlerimizin dolar bazlı olmasına rağmen ürünlerdekibu artışları halkımıza yansıtmamak için kar payını azaltarak ek olarak %20-30kadar ek bir indirim daha yaptık.

memlekete yararlı olmak lazım insanların bu ürünlerialabilmesi lazım her şey çok pahalı oldu ürünlerde fiyat olarak dudakuçuklatacak rakamlarla karşı karşıya geliyoruz. aksaray’ın öz ve yerlisermayesi olan bitmex firması olarak birçok köklü büyük firmalarlarekabetteyiz” dedi.

haber ali ŞengÜl

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası