Gündem

BEYAZAY DERNEĞİ İÇ ANADOLU BÖLGE BAŞKANLIĞINA DOÇ.DR. MUSTAFA KAYIHAN ERBAŞ ATANDI.

türkiye beyazay derneği aksaray Şube başkanı doç. dr.mustafa kayıhan erbaŞ, türkiye beyazay derneği İç anadolu bölge başkanlığınaatandı. İç anadolu bölge sorumluluğunda ankara, konya, kayseri, eskişehir,niğde, nevşehir, karaman, kırıkkale, sivas ve tokat illeri ile bunlara bağlıilçe şubeleri olmak üzere toplam 14 şube yer alıyor. 

konu ile ilgili bir açıklama yapan erbaş “ türkiyebeyazay derneği genel merkezi tarafından bu göreve layık görüldük. dernekyönetimimiz, üyelerimizle birlikte aksaray’ımızın potansiyelini en iyi şekildekullanarak, engelliler konusunda türkiye’de standartları yüksek, projeleri ileses getiren ve tüm kurum ve kuruluşlarla uyumlu çalışan bir yapımız var. budurum şehrimiz adına büyük bir kazançtır. bu atamanın şehrimize ve derneğimizehayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. erbaş ayrıca öncelikli hedeflerininaksaray’ı avrupa’da engelliler konusunda en yaşanabilir şehir haline getirmekolduğunu ve tek beklentilerinin de cenab-ı allah’ın rızasını kazanarak butopluma ve tüm insanlığa hizmet etmek olduğunu söyledi.

haber merkezi

 

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası