Gündem

BELEDİYESPOR BAL İÇİN MÜRACAAT YAPTI

68 aksaray belediyespor bal için resmi müracaatını dün yaptı.

2018- 2019 sezonunda üst üste spor toto bölgesel amatörligde (bal) mücadele edecek olan 68 aksaray belediyespor dün türkiye futbolfederasyonuna giderek resmi müracaatta bulundu. kulüp müdürü atalay santarafından yapılan müracaatla aksaray belediyesporbal’da mücadele edebilmekiçin 13 temmuz’dan önce müracaatını ve katılım ücretini federasyona yatırdı.

bölgesel amatör ligde aksaray’ımızı 68 aksaray belediyesportemsil ediyor. takımımız 2 sezondur şampiyonluğu kıl payı kaçırıyor.temsilcimiz bu sezon da şampiyonluk için kadro kurdu.  aksaray belediyespor yeni sezon öncesinde7’si iç transfer olmak üzere toplam 18 transfere de imza attı. takımımızmaçlarını dağılgan 1 nolu sahada oynuyor. kulübün başkanlığını İşadamı emineroğlu, teknik direktörlüğünü de ufuk uysal yapıyor. takımımız aksaraybelediyesinin tokİ’de bulunan tesislerinde kalıyor. bu sezon takımımız daişadamları ile aksaray belediyesi karması bir yönetim kurulu oluşturuldu.

kulübün logosu da belli oldu

bu arada aksaray belediyespor yönetim kurulu kulübünlogosunu da aksaray belediyesinin kullandığı çift başlı aslan ve sekizgen köşeile siyah- beyaz renklerde 68 aksaray beledİyespor kelimelerini ve kuruluş yıldönümü olan 2009 rakamını da kullanıp, logosunu da türkiye futbol federasyonunabildirdi. 

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası