Gündem

BELEDİYE IZGARA VE KANAL TEMİZLİK ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

aksaray belediyesi su ve kanalizasyon müdürlüğü, kentgenelinde kanalizasyon şebeke, yağmur suyu şebeke ve yağmur suyu ızgara gidertemizliği çalışmalarına hız verdi.

İl genelinde yürütülen çalışmalar kapsamında,kanalizasyon şebekeleri ve yağmur suyu şebeke hatları özel arıtma sistemlikombine kanal temizleme aracı ile temizlenirken, tıkalı olan noktalar tespitedilerek sorun ortadan kaldırılıyor. kış aylarında vatandaşların sıkıntı yaşamaması,yağışlı havalarda su birikintileri oluşmaması adına çalışmalara devam edenaksaray belediyesi su ve kanalizasyon müdürlüğü ekipleri, yağmur suyuızgaralarının temizliğini titizlikle yürütüyor. tıkalı noktalar dabelirlenirken, kanal temizliğinde özel olarak kullanılan kombine araçlarıylaalt yapı sistemlerinin temizliği sağlanıyor. mahalle bazında yapılantaramalarda belirlenen noktalarda çalışmalar sürüyor. izgara temizlemeçalışmaları belediye sınırları içerisinde devam ederken, vatandaşlardan gelen şikâyetve istekler değerlendirmeye alınarak çalışmalara yön veriliyor.

haber vedat t.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası