Gündem

BAŞKAN YAZGI’DAN EĞİTİM BİR SEN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

belediye başkanı haluk Şahin yazgı eğitim bir sen aksarayŞube başkanı murat günaydın’ın yeniden şube başkanı seçilmesinden dolayıhayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

başkan yazgı’nın yaptığı ziyaretten büyük memnuniyetduyduğunu dile getiren eğitim bir sen aksaray Şube başkanı murat günaydın‘’geçtiğimiz günlerde eğitim bir sen camiası olarak kongremizi gerçekleştirdik.yeni yönetimimiz ile birlikte zorlu bir göreve talip olduk. geçtiğimiz dört yılboyunca belediye başkanımız haluk Şahin yazgı eğitim bir sen camiasının veöğretmenlerimizin istek ve taleplerini hiç kırmadı her zaman yanımızda olduyaptığı ziyaretle de bizleri çok memnun etti başkanıma teşekkür ediyorum yenidönemde birlikte çalışmaktan da mutluluk duyacağız.’’ dedi.

belediye başkanı haluk Şahin yazgi kongre sonucu tekrarseçilen murat günaydın’a ve yeni yönetimine başarılar dilewyerek yeni dönemdedeeğitim bir sen camiasının ve öğretmenlerin yanında olduklarını ifade etti.

memur sen il binasında yapılan görüşmede başkan yazgımurat günay’a ve yeni yönetimine çiçek takdiminde bulundu.

haber merkezi 

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası