Gündem

BAŞKAN YAZGI VE HASİBE YAZGI KADEM’İ ZİYARET ETTİ

aksaray belediye başkanı haluk Şahin yazgı, aksaray’da faaliyete geçenkadın ve demokrasi derneği kadem’i ziyaret etti. 

başkan yazgı, eşi hasibe yazgı ile birlikte piri mehmet paşaÇarşısı’nda faaliyete başlayan kadem’i ziyaret ederek,  kadem aksaray temsilcisi dr. feyza baydar’danderneğin çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

kadem hizmet binasını gezen başkan yazgı, kadın ve ailenin korunmasındaçok önemli bir faaliyet gösteren kadem’in aksaray’a hayırlı uğurlu olmasınıdiledi.

kadem aksaray temsilcisi dr. feyza baydar’da destek ve ziyaretlerindendolayı aksaray belediye başkanı haluk Şahin yazgı ile eşi hasibe yazgı’ya teşekküretti.

dr. baydar “kadem, kadın hakları ve özgürlükleri, demokrasi, kadınayönelik şiddetin önlenmesi, kadın istihdamı gibi bütün faaliyetlerde aktif roloynayacaktır. kadınlarımız, demokrasimizin en önemli unsurudur. kadın vedemokrasi kavramları birçok alanda olduğu gibi, 15 temmuz’da da demokrasiyesahip çıkma noktasında kendisini göstermiş ve kadınlarımız meydanlara çıkarakdemokrasi kahramanları olmuşlardır.” diye konuştu.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası