Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BAŞKAN YAZGI, KOLTUĞUNU ÖĞRENCİLERE BIRAKTI

aksaray belediye başkanı haluk

aksaray belediye başkanı haluk Şahin yazgı, 23 nisan ulusalegemenlik ve Çocuk bayramı nedeniyle koltuğunu sezai karakoç ortaokulu öğrencilerinebıraktı. yeni başkan okullara bank ve yeni projeler için talimat verdi.

23 nisan ulusal egemenlik ve Çocuk bayramı dolayısıyla sezaikarakoçortaokulumüdürü mehmet ali arslan, matematik Öğretmeni yılmaz altundiş ve ile 4öğrenciyi makamında ağırlayan belediye başkanı haluk Şahin yazgı, koltuğunu yarenkoç isimli öğrenciye bıraktı. yeni başkan yaren koç, öğrencilere neistediklerini sordu. Şehri de görmek istedikleri hizmetleri sordu.

okullarda öğrencilerin bank istediğine karşılıksız bırakmayanyeni başkan, okullara bank sevk edilmesi talimatı verdi. aksaray’da ilk kezdüzenlenen Çocuk festivali ile 2.’si düzenlenecek olan kitap fuarına davetherkesi davet etti.   

başkan yazgı, 23 nisan ulusal egemenlik ve Çocuk bayramımünasebetiylekendisini ziyarete gelenberen kurt isimli öğrenciye dekoltuğunu bıraktı. yenibaşkan, aksaray’a hayvanat bahçesi yapılmasını ve çocuk oyun parklarına dahafazla oyuncak konulmasını istedi.  

belediye başkanı haluk Şahin yazgı ise öğrenci başkanlarıtek tek dinledi. Öğrencilere hedef ve ideallerini soran başkan, bunun için çokçalışmaları tavsiyesinde bulundu.

tüm çocuklarının 23 nisan ulusal egemenlik ve Çocukbayramını kutlayan başkan yazgı, kendisini ziyarete gelenöğrencilere hediyeler verdi.

haber merkezi

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan
Sıradaki Haber Türkiye Geneli Ortalama Yağışlardaki Değişiklikler Nasıl Kaydedildi?