Gündem

BAŞKAN YAZGI BAŞARILI SPORCULARI MAKAMINDA KABUL ETTİ

tenis federasyonutarafından düzenlenen 12 yaş tenis turnuvasında birinci olarak aksaray’ıbaşarıyla temsil eden zafer, muzaffer ve ramazan karakaya kardeşler, aksaraybelediye başkanı haluk Şahin yazgı’yı makamında ziyaret ettiler.

gençlikhizmetleri ve spor İl müdürü cüneyt alkan,tenis antrenörü mineÇiftçi ve babaları cemal karakaya ile birlikte başkan yazgı’yı makamındaziyaret eden tenisçi kardeşler, gösterdikleri başarılı performanstan dolayıtebrik edildiler.

spor İl müdürü cüneytalkan, sportif faaliyetlerde aksaray’ın çok başarılı olduğunu belirterek,aksaray’da spora sağladığı katkılardan dolayı başkan yazgı’ya teşekkür etti.

antrenör mine Çiftçiise aksaray’da çok yetenekli sporcular bulunduğunu bu sporculara sağlanan destekletürkiye’de ve avrupa’da önemli başarılara imza atılabileceğini özelliklevurguladı.

belediye başkanı halukŞahin yazgı’datenis turnuvalarında gösterdikleri başarılı performansla 1.’likelde ederek gelecek için umut vaat eden zafer, muzaffer ve ramazan karakayaadlı kardeşleri kutladı  vebaşarılarındaemeği geçen herkese teşekkür ederek, minik sporcularabaşarılarının devamını diledi.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası