Gündem

Başkan Dinçer; “Vatandaşımızdan aldığımız güç ve destekle çalışmalarımıza devam edeceğiz”

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, çalışma mesaisi yoğun bir şekilde sürdürürken esnaf ziyaretini ihmal etmiyor. Esnaf ziyareti esnasında karşılaştığı vatandaşlarla sohbet eden Belediye Başkanı Dinçer, esnaf ve vatandaşların taleplerini not alıyor.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer berberindeki AK Parti İl Başkanı Hamza Aktürk, Merkez İlçe Başkanı Muammer Gür, Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Öztürk, parti mensupları ve meclis üyeleriyle birlikte Minarecik Mahallesi’ndeki esnafları ziyaret etti.

Başkan Dinçer, Minarecik Mahallesinde iş yerlerini tek tek gezerek vatandaşlarla sohbet etti. Belediye hizmetleri hakkında esnafa bilgi veren Başkan Dinçer, hem esnafın hem de vatandaşın büyük ilgisi ile karşılaştı.

Vatandaşımızın ve esnafımızın görüşleri bizim için çok önemli diyen Başkan Dinçer açıklamasında; “Seçim çalışmaları kapsamında esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Hayırlı işler diliyoruz. Esnafımız bizim için çok değerlidir. Onları ziyaret ederek hem hal ve hatırlarını soruyoruz hem de onlardan gelen talep ve istekleri dinliyoruz. Bizleri büyük bir teveccühle karşılayan esnafımıza teşekkür ederim.

Gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretlerde vatandaş ve esnaflarımızla dertleşiyoruz. Onların talepleri dinleme, önerileri konuşma fırsatı buluyoruz. Hedefimiz en iyi hizmeti Aksaray’ımız ile buluşturmak. Vatandaşımızdan aldığımız güç ve destekle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Aksaray’ımız her şeyin en güzeline layık” ifadelerini kullandı.

Her fırsatta halkla iç içe olan Başkan Dinçer’in ziyaretinden memnuniyetlerini dile getiren esnaflar, “Başkanımızın bizleri ziyaret etmesi, halimizi ve hatırımızı sorması bizleri mutlu ediyor. Şehrimize hizmet ve katkılarından dolayı Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dediler.

Esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunan Başkan Dinçer, sohbet ettiği esnaflara bereketli ve bol kazançlar diledi.

Haber Bülteni

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası