Gündem

AYDINLIK BİR DÖNEM BAŞLADI

başkan yazgı, mevlit kandilimünasebetiyle yayımladığı mesajında “sevgili peygamber efendimizin doğumuylabirlikte, insanlığın önünde aydınlık bir devir açılmıştır” dedi.

başkan yazgı, mevlitkandili’nin, hz. muhammed’i ve o’nun bütün insanlığa vermiş olduğu mesajılayıkıyla anlamak için bir vesile kabul edilmesi gerektiğini bildirdi.

başkan mesajının devamında“alemlere rahmet olarak gönderilen, kâinatın en değerlisi sevgili peygamberefendimizin doğumuyla birlikte, insanlığın önünde aydınlık bir dönembaşlamıştır. bugün o’nun öğütlerine her zamankinden çok ihtiyaç duyuyoruz. bubakımdan mevlit kandili, peygamber efendimizi ve o’nun bütün insanlığa vermişolduğu mesajı layıkıyla anlayıp hayatımıza nakşedebilmemiz için önemli birvesile olmalıdır.

bu kutlu geceye bir kez dahaulaşmış olmamızın mutluluğu ile tüm İslam âlemi ve halkımızın mevlit kandili’nikutlar; birlik, beraberlik ve hayırlara vesile olmasını dilerim” ifadelerinikullandı.

haber merkezi

 

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası