Gündem

ATSO ÜYELERİ YAPI FUARINDA

aksaray ticaret ve sanayiodası ( atso ) üyeleri İstanbul tüyap fuar ve kongre merkezinde düzenlenen,türkiye’nin en büyük fuar organizasyonlarından birisi olan yapı fuarına katılımgösterdi.

atso başkanı göktaş“türkiye’nin en Önemli fuarı İle buluştuk”

yerli ve yabancı çoksayıda firmanın ve ziyaretçinin katıldığı 2018 uluslararası İstanbul yapıfuarı’na katılmanın önemine değinen atso yönetim kurulu başkanı cüneytgöktaş yapmış olduğu açıklama da; “ 41.cisi düzenlenen İstanbul yapı fuarınaüyelerimizle birlikte katılım göstererek sektörün sergiledikleri yenimalzemelerini, teknolojilerini ve hizmetlerini karşılaştırma imkânı sağladık.sektörümüzde ki son gelişmeleri görme imkânı bulduğumuz 2018 uluslararasıİstanbul yapı fuarı ile aksaray’daki inşaat sektörümüz hakkındaki bilgi vebirikimlerinizi güçlendirme imkânımız oldu.

bölgenin en büyük ticaretplatformlarından birisi olan yapı fuarı’na katılan üyelerimiz, İstanbul baştaolmak üzere ülke genelindeki önemli sektör firmalarının yanı sıra ilgili kamukurum ve kuruluşları ile birlikte sektörün profesyonelleriyle iletişime geçmefırsatı bulmuşlardır.

fuarın aynı zamanda yeniiş ve yatırım fırsatları sunduğuna işaret eden atso başkanı göktaş, “aksarayİş dünyasının öncü kuruluşu atso olarak bizler bu tür büyük organizasyonlarakatılım sağlamaya önem veriyoruz. bugüne kadar onlarca fuara, üyelerimizinücretsiz olarak katılımını sağladık. firmalarımızın ve üyelerimizin büyümesinisağlamak bizim asli görevlerimizden birisi olmakla beraber onların yanında olmakda temel amacımızdır. bu anlamda fuarımıza katılan tüm üyelerimize teşekkürediyorum” dedi.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası