Gündem

ATSO MECLİS BAŞKAN YARDIMCISI ETLİK OLDU

aksaray ticaret ve sanayi odası meclis başkanyardımcılığında değişikliğe gidildi. 

meclis başkan yardımcısı musa akoda’nın yönetim kuruluüyeliğine geçmesi ile birlikte boşalan meclis başkanlık görevine atso meclisÜyelerinin oyları ile uğur etlik seçildi.

atsomeclis salonunda yapılan seçim sonucunda açıklama yapan ve üyeleri eniyi şekilde temsil etmek adına çalışmalar yapacağının altını çizen uğur etlik,yaptığı açıklama da; “atso meclis Üyelerimizin takdiri ile meclisimizin başkanyardımcılığı görevine geldim. bundan sonra ki süre zarfında aksaray işdünyamıza katkı sağlamak, sanayimizi her sektörde ileriye taşımak adına birlikteçalışarak çok daha iyi yerlere getirmek adına mücadele edeceğiz. meclisimizdekiüyelerimizin tamamı bugün şehrimiz iş dünyasına katkı vermek, üyelerimizinisteklerini ve verdiği güvenleri boşa çıkarmamak adına çalışmalar yapmaktadır.ortak akılla hareket ettiğimiz atso meclisimizde gayemiz vizyonumuzdoğrultusunda anadolu sanayi Şehrini aksaray’da inşa etmektir. budakikadan sonra üzerimdeki görevimin ne denli önemli olduğunu bilerekçalışmalar yapacağımın bilinmesini istiyorum. aksaray için çalışacak ve işdünyamız için hareket edeceğimi belirterek oy veren, vermeyen tüm meclisÜyelerimiz teşekkür ediyorum” dedi.

haber merkezi 

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası