Gündem

ASÜ BÜYÜYOR

aksarayÜniversitesi (asÜ) rektörü prof. dr. yusuf Şahin, yapım çalışmaları devam edensabire yazıcı fen edebiyat fakültesi ek blok inşaatında incelemelerde bulundu.

Öğrenci,akademisyen ve bölüm sayılarının artışına bağlı olarak mevcut binalardaki yersorunlarını ek binalarla çözüme kavuşturmaya çalıştıklarını ifade eden Şahin,fen edebiyat fakültesinin asÜ’nün en köklü okullarından olduğunu belirtti. ekblokun dekanlık ve idari ofislerle çeşitli donatılardan oluştuğunu kaydedenrektör Şahin, “İnşaatımızın toplam büyüklüğü 4 bin 500 metrekare. Şu anda yüzde30’u tamamlanmış durumda. İnşallah herhangi bir aksaklık olmazsa 2019 yılınınikinci yarısında inşaatı tamamlamayı öngörüyoruz. İnşaat bittiğinde,personelimiz daha geniş çalışma alanlarına sahip olacak. böylece yaşadığımızyer problemi de çözülecek. kampüste devam eden tüm yatırımlarımızı titizlikletakip ediyoruz” dedi.

beraberindekiheyetle projeyi inceleyen asÜ rektörü, çalışmalara katkı sunan herkese teşekküretti. 

habermerkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası