Gündem

ASFALTSIZ YOL KALMAYACAK

aksaray belediyesi fen İşleri müdürlüğüne bağlıekipler mevsim koşullarının uygun hale gelmesiyle birlikte, belirlenen plan veprogram kapsamında sahadaki çalışmalarını arttırdı.

Şehrin dört bir yanındaasfalt serim çalışmaları devam ediyor. asfalt ekipleri Şehir merkezindenbaşlayan asfalt serim çalışmalarına bediüzzaman caddesi, 11 bulvar veereğlikapı mahallesinde devam ediyor.

aksaray belediye başkanıhaluk Şahin yazgı, göreve geldikleri günden bugüne kadar şehrin altyapısı veüst yapısı konusunda rekor düzeyde yatırımlar gerçekleştirdiklerini ve halendebu konudaki çalışmaların devam ettiğini belirterek özellikle yaz sezonundaşehri adeta şantiyeye çevirdiklerini belirtti.

Çalışmaların programlışekilde yapıldığına dikkat çeken başkan yazgı, özellikle altyapısı biten bölgelerdesıcak asfalt çalışmalarının hızlı bir şekilde yapıldığını ve yolların en güzelşekilde halkın hizmetine sunulduğunu kaydetti. 

mahalle sakinleri ise yapılançalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek, aksaray belediyesiyetkililerine teşekkür etti.

haber merkezi

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası