Gündem

ASFALT ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

aksaray belediyesi şehrin her bölgesinde hummalı bir çalışmasergiliyor. fen İşleri müdürlüğüne bağlı ekipler,  hürriyet mahallesi ana yol üzerinde yapılacaksıcak asfalt öncesi zemin iyileştirme çalışmalarına devam ediyorlar. 

Öte yandan hashas mahallesinde de çalışmalar aralıksız devamediyor. belediye ekipleri altyapısı biten bölgelerde sıcak asfalt serme çalışmasıyapıyorlar.

aksaray belediye başkanı evren dinçer şehrin muhtelifyerlerinde belediye çalışmalarının devam ettiğini belirterek “ belediyede kifen işleri, kanalizasyon, park bahçe müdürlükleri başta olmak üzere dışbirimlerimizin hepsi 2019 yılı programı kapsamında yapılması gereken altyapı veüst yapı çalışmalarını titizlikle sürdürmektedir. Özellikle altyapısı bitenyerlerde ise yol açma ve sıcak asfalt çalışması gerçekleştirilmektedir.ekiplerimiz yoğun bir şekilde çalışmalarını yürütmektedir.” İfadelerinikullandı.  

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası