Gündem

ALTUNDAĞ, MUHTARLAR VE OTOBANIN YÜKLENİCİ FİRMA SAHİPLERİYLE BİRARAYA GELDİ

aksaray il özel idaresi toplantı salonunda genel sekreterramazan altundağ, genel sekreter yardımcısı yılmaz altınsoy, yol ve ulaşımhizmetleri müdürü mustafa yalvaç, otoyolun çevresinde bulunan köy muhtarları veotoyolu yapan yüklenici firma sahipleri bir araya geldi.

aksaray il özel idaresi genel sekreteri ramazan altundaĞkonu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Şehrimizden geçen otobanın çevresindebulunan köy muhtarımız ile birlikte otoyolu yapan yüklenici firmalarla güzelbir toplantı gerçekleştirdik. amacımız yapılacak yolun güzergâh üzerindebulunan köylerimiz için oluşabilecek aksi durumları şimdiden planlayarakönlemini aldık, alıyoruz. kurumumuzun ve muhtarlarımızın talepleridoğrultusunda yüklenici firma sahipleri de notlarını alarak gereklidüzenlemeleri ve talepleri yerine getireceklerdir.

adana-ankara otobanı şehrimizden 52 km uzunlukta geçmektedir.platform uzunluğu 50 molup 3 gidiş 3 geliş olmak üzere 6 şerit olarak yapılmaktadır.7-10 m yüksekliğinde ve 700 m uzunluğunda 1 taneviyadük,12 adet köprü ile 52 adet alt geçit ve menfez yapılacak, ayrıcaotoyolun bozkır kavşağı ve alayhan kavşağı olmak üzere 2 tane giriş çıkışolacaktır. kurumumuzun yapmış olduğu nevşehir gülağaç bsk kesişim noktası daüst geçit ile geçilecek olup yapılan sıcak asfaltı kullanan vatandaşlarımızmağdur olmayacaktır. ekiplerimiz ile yüklenici firma sahipleri yol bitene kadarkoordineli bir çalışma yürütüp yolun geçtiği güzergâhta bulunan yerleşimyerlerimizi mağdur etmeden otoyolu en ısa sürede bitireceklerdir”dedi.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası