Gündem

ALT YAPI ÇALIŞMALARI HIZLANDI

 haluk Şahin yazgı  başkanlığındaki aksaray belediyesi,il merkezi genelinde başlattığı alt yapı ve üst yapı çalışmalarıyla şehri adetaşantiyeye çevirdi. 

belediye ekipleri, şehrin muhtelif bölgelerinde, içme suyuşebekesi, kanalizasyon, park bahçe ve sıcak asfalt çalışmalarını hız kesmedensürdürüyor.

bazı ekipler sabah saat 04.00 den itibaren çalışmalarabaşlarken, asfalt ekipleri de yaz sıcağında oruçlu olmalarına ve asfaltın dasıcağına rağmen çalışmalarını titizlikle sürdürüyorlar.

belediye ekipleri, zafer mahallesinde, nakkaş mahallesindesıcak asfalt çalışması yaparken, bazı ekiplerde büyük bölcekve pamucakmahallesinde yolların asfaltlanması için zemin çalışması yapıyorlar.

su ve kanal müdürlüğü ekipleri ise şehrin muhtelifyerlerinde içme suyu şebekesi döşeme çalışmalarını sürdürüyorlar.

aksaray belediye başkanı haluk Şahin yazgı, görevegeldikleri günden bugüne kadar şehrin altyapısı ve üst yapısı konusunda rekordüzeyde yatırımlar gerçekleştirdiklerini ve halende bu konudaki çalışmalarındevam ettiğini belirterek özellikle yaz sezonunda şehri adeta şantiyeyeçevirdiklerini belirtti.

Çalışmaların programlı şekilde yapıldığına dikkat çekenbaşkan yazgı, özellikle altyapısı biten bölgelerde sıcak asfalt çalışmalarınınhızlı bir şekilde yapıldığını ve yolların en güzel şekilde halkın hizmetinesunulduğunu kaydetti. 

haber merkezi 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası