Gündem

ALKAN’DAN BAŞKAN YAZGI’YA TAZİYE ZİYARETİ

milliyetçi hareket partisi aksaray belediye başkanadayı sefer alkan beraberindeki heyetle birlikte aksaray belediye başkanı halukŞahin yazgı’ya hem taziye ziyaretinde bulundu hem de aksaray’la ilgili fikiralış verişi ve istişare yaptı.

mhp belediye başkan adayı sefer alkan “Önceliklebelediye başkanımıza ve değerli eşi hanımefendiye başınız sağ olsundiyoruz.  geçtiğimiz günlerde eşininanneannesinin vefat ettiğini öğrendik. bu nedenle merhumeye allah’tan rahmetyakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz.” dedi.

mhp adayı sefer alkan “ sayın belediye başkanımız 5yıllık görevi süresince aksaray’a çok güzel hizmetler yapmıştır. bugüne kadaryaptığı bütün hizmetlerden dolayı şahsına ve ekibine teşekkür ediyorum”şeklinde konuştu.

aksaray belediye başkanı haluk Şahin yazgı ise mhpadayı sefer alkan ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkürederek seçim çalışmalarında başarılar diledi.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası