Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AKTÜRK MEVLİD KANDİLİNİ KUTLADI

ak parti merkez İlçe

ak parti merkez İlçe başkanı hamza aktürk, mevlid kandilivesilesiyle mesaj yayınladı.

merkez İlçe başkanı aktürk, “alemlere rahmet olarakgönderilen peygamber efendimiz ‘in doğumu vesilesiyle kutladığımız bir mevlidkandil’ine daha kavuşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

başkan aktürk mesajında, “barış, sevgi ve rahmetpeygamberi hz. muhammed (s.a.v) bu kutlu gecede dünyamızı şereflendirmiştir.onun doğumu karanlık dünyamız için nurlu bir güneş olmuştur.

peygamber efendimiz hz. muhammed’i (sav) sevmek ve onuörnek almak demek; insanlığın huzuru ve kalıcı mutluluğu için yaptığı çağrıyıgünümüze taşıyarak hayatımıza yansıtmak, davranışlarımızı o’nun örnek ahlakına,emir ve tavsiyelerine göre şekillendirebilmek demektir. Çünkü o’nun örnek hayatçizgisi, söz ve davranışlarının temsil ettiği değerler bütünü, bizler için herzaman yaşanabilir ve uygulanabilir özelliktedir. bizler bugün alemlere rahmetolarak gönderilen peygamber efendimiz ‘in doğumu vesilesiyle kutladığımız birmevlid kandil’ine daha kavuşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz.    

bu duygu ve düşüncelerle, tüm vatandaşlarımızın mübarekmevlid kandilini tebrik ediyor, bu gecenin başta, ilimize, ülkemize, müslümanâlemine ve insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum.” ifadelerine yerverdi.

haber merkezi

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK)  tarafından
Sıradaki Haber TÜİK, İnşaat maliyet endeksini açıkladı