Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Aksaraylı şehit yakınlarına Mersin gezisi düzenlendi

Aksaray Aile ve Sosyal

Aksaray Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve Aksaray Belediyesi işbirliğiyle şehit yakınlarına yönelik gezi düzenlendi.

Mersin iline yönelik gezide şehit yakınları,  Mersin ilinin doğal güzelliklerine yakından takımın imkânına sahip oldular.

Aksaray Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nurettin Ulaş, şehit yakınlarının talebini ger çevirmeden Merisn’e gerçekleşen gezide şehit yakınlarını Diyanet-Sen Mersin Şubesi Başkanı Ahmet Görgülü  karşıladı.

Gezi programında ilk olaral, Mersin Miktad Camiinde okunan Kur’an- Kerim tilaveti ile başlayarak duaların ardından  Yenişehir İlçe Müftüsü Seyfullah Aruk’un sohbetiyle devam etti.

Daha sonra Tarsus’da Ashab-ı Kehf, Taşkuyu Mağarası, Danyal Peygamber ve şelale ziyaretleriyle devam eden gezide birlik ve beraberlik mesajı verildi. Şehit yakınlarının oldukça ilgisini çeken mekanlarda olan gezide Mersin’in tarihi dokuları keşfedildi.

Şehit yakınları gezi etkinliğinden duydukları memnuiyeti dile getirerek İl Müdürü Ulaş ve organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

Fatma Altınok