Gündem

AKSARAY’IN İSTİKBALİ MESLEK ODALARI VE STK’LARIMIZIN SİYASETÇİLERLE FUL ÇALIŞMASINDA!

* atso başkanı cüneyt göktaş, borsa başkanı hamit Özkökesnaf ve sanatkarlar odası başkanı doğan ceylan ve ziraat odası başkanı eminkoçak’la birlikte tüm meslek odaları ve stk’larla siyasetçileri göreve çağıranhemşerilerimiz seçime kadar mutlaka aksaray-ulukışla tren hattımızın hizmeteaçılması ve e.90 karayolunun ankara-niğde otobanından en az şekildeetkilenmesine sağlayacak tedbirlerin alınması için birlikte ful çalışmayapmalarını istediler.

hemşerilerimiz mart 2019 yılında mahalli seçimlerin kasımda ise  cumhurbaşkanlığı vemilletvekilliği seçimlerinin birlikte yapılacağı için o zamana kadar bu seneyapılan seçimlerde görevlerine yeniden seçilenler ve yeni seçilen meslekodaları  stk başkanları ve yönetimlerininve başta ilimiz milletvekilleri olmak üzere tüm siyasetçilerin seçim öncesizamanı en iyi şekilde değerlendirebilmeleri için birlikte ful çalışmayapmalarını istediler.

meslek odalari ve stklar sİyaset kurumu İle vatandaŞlararasinda vasitadir!!!

meslek odalarının ve sivil toplum kuruluşlarının kendimeslekleriyle ilgili konuların yanında asıl görevlerinin bulunulan yerinkalkınması, eksiklerinin giderilmesi olduğunu belirten hemşerilerimiz bunedenle  vatandaşlar ile siyaset kurumuarasında bu kurumların birer vasıta olduğunu belirterek  kendilerini göreve çağırdılar;

 hemşerilerimiz buçerçevede” ” atso başkanı cüneyt göktaş,ticaret borsası başkanı hamit Özkökesnaf ve sanatkarlar odası başkanı doğan ceylan, ziraat odası başkanı eminkoçak, başkanı mahmut aktürk koyun keçi yetiştiriciler birlik, süt birlikbaşkanı esat zengin.

minibüsçüler odası başkanı veysel Öztürk, , fırıncılarodası başkanı halis altınsoy, müsiad başkanı ve aksaray stk’lar platformu başkanı eyüp dağdaş, memur-sen konfederasyonuaksaray il temsilcisi ve aksaray eğitim bir-sen sendikası şube başkanı muratgünaydın, aksaray gazeteciler cemiyeti başkanı yaşar karatay, 68 aksaraygazeteciler cemiyeti başkanı ali südemen, aksaray gazeteciler ve yazarlarcemiyeti başkanı celil acar tümsiad başkanı İzzet Çevik,  engellilerdernek başkanı bekir kaya ve diğerleri seçime kadar siyasetçilerle birliktegecelerini gündüzlerine katmalı.

azimli bir çalışmayla istikbalinin 1. olmaz ise olmazıolan aksaray-ulukışla tren hattının bitiş tarihide belli olacak şekildezamanında ihalesinin yapılmasını.

İhalenin yapılmasından sonra inşaatının hızlandırılması içinhak edişlerin zamanında müteahhide ödenmesini.

bizimle  birlikteŞereflikoçhisar, sarıyahşi, ağaçören, evren, kulu, cihanbeyli, haymana,altunhisar, ereğli ve ulukışla’ nınıda can damarı olan ve etrafından direk vedolaylı olarak en az 75000 kişiye ekmek veren 15000 kişi çalışan e. 90 ın 5Şubat 2017 günü aksaray’ı ziyaret eden udh bakanı ahmet arslan tarafından dayerinde görülen ankara-niğde otobanından en az şekilde etkilenecek tedbirlerinbu ilçelerin meslek odaları ve  stklarıyla da iş birliği yapılarak  sonucaulaşılması.

bunun için ise öncelikle ilimiz milletvekilleri ak partimyk üyesi ve grup başkan vekili İlknur İnceöz, cengiz aydoğdu ve mustafaserdengeçti,25. dönem milletvekili nevzat palta olmak üzere vali aykut pekmez,belediye başkanı haluk Şahin yazgı, ak parti İl başkanı hüseyin altınsoy, İgm başkanı mehmet tüzün ile chp il başkanıramazan koçak ve mhp il başkanı ramazan kaşlı tarafından da meslek odaları vestk lara tarafından gündeme getirilecek olan konuları aynı samimiyetle takip etmeleri.

gelecek olan milletin istekleri olan teklifleri  cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan, başbakanyıldırım, ulaştırma bakanı ahmet arslan’ ve diğer ilgili bakanlara ileterekistikbalimizin olmazsa olmazı olanları başta olmak üzere diğer hizmetlerde hedefeulaşılıncaya kadar çabalarını sürdürmelerini bekliyoruz.” dediler.

haber ali genç

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası