Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Aksaray’da Toplama Ayırma Tesisinde tonlarca atık dönüştürülüyor

Aksaray Belediyesi tarafından hayata

Aksaray Belediyesi tarafından hayata geçirilen projeler arasında yer alan Toplama Ayırma Tesisinde yürütülen çalışmalar geleceğe katkı sağlıyor.
daha yeşil ve yaşanabilir bir dünya oluşturmak ve gelecek nesillere bırakmak adına harekete geçen Aksaray Belediyesi, sıfır atık hareketi ile şehir içerisinde çevre koruma ve düzenleme çalışmaları yürütüyor.
Toplama ayırma tesislerinde günlük 25 ton pet, cam, plastik, karton, ambalaj atıklarını dönüştürdüklerini belirten Aksaray Belediyesi doğaya ve ekonomiye katkı sunuyor. daha yeşil bir dünya bırakmak adına çevre düzenleme, yeşil alan oluşturma ve doğaya zarar veren atıkların yok edilerek geri kazanılmasını sağlayan Aksaray Belediyesi, gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak adına çalışmalar yürüyor.
Aksaray’ın geleceğini şekillendiren ve doğayı korumak amacıyla yoğun çalışmalar ve projeler geliştiren Aksaray Belediyesi, Toplama Ayırma Tesisinde günlük tonlarca atığı geri dönüştürüyor. Aksaray Belediye tarafından yürütülen bu çalışma ile birlikte doğanın korunmasına ve atıkların yok edilerek dönüştürülmesine olanak tanınıyor.

Haber: Fatma Altınok