Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Aksaray’da gençler ara tatili dolu dolu geçirdi

Aksaray Belediyesi, öğrencilerin ara

Aksaray Belediyesi, öğrencilerin ara tatil dönemini en verimli şekilde geçirmeleri için 4 farklı kültürel etkinlik düzenledi.

Yıl boyunca birbirinden farklı kültürel etkinliklerle öğrencileri buluşturan Aksaray Belediyesi, söyleşilerle, tiyatro, sinema ve bilim kampları ile öğrencilere dolu dolu ara tatil geçirme imkânı sundu. Her yaş grubundan çocuğa yönelik etkinlikler kapsamında ‘’Kukuli Bakkal Amca Müzikali’’ ile eğlenen çocuklar aileleri ile birlikte Nuri Yazıcı Kitap Konağında düzenlenen Eğitim Sürecinin kontrolü konulu söyleşiye katıldılar. Aksaray Belediyesine aile sosyal medya hesapları üzerinden düzenlediği etkinliklerine katılan öğrenciler ücretsiz sinema bileti kazanarak sinemada birbirinden eğlenceli ve öğretici filmleri izlediler.

Son yıllarda en çok sosyal ve kültürel etkinlikler düzenleyen belediyeler arasında yer alan Aksaray Belediyesi, ‘’seni Gidi Beni’’ isimli tiyatro oyunu ilede birçok misafirini kültür merkezinde ağırladı. Yıl boyunca binlerce gencin ziyaret ettiği Aksaray Bilim Merkezinde de ‘’Bilim Kampı’’ Düzenlendi.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in talimatları doğrultusunda hazırlanan sosyal ve kültürel etkinliklere katılan öğrenciler, Başkan Dinçer’e ve etkinliklerin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ettiler. Öğrenciler, Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in yıl boyunca etkinlik düzenlemesinden memnuniyet duyduklarını ifade ettiler.

Haber Bülteni