Aksaray’ın İlk Finalisti: Osmanlı 1453 Spor!
Aksaray Amatör Küme’de zafer dolu yükseliş
Aksaray’ın heyecanla takip ettiği Amatör Küme’de nefesler tutuldu. Osmanlı 1453 Spor, gösterdiği üstün performansla finale yükseldi. Ortaköyspor’u 3-0 mağlup eden ekip, adını finale yazdırdı. İlk yarı golsüz geçerken, ikinci yarıda Mert Keklik ve Eray Baydilli’nin golleriyle farkı açan Osmanlı 1453 Spor, maçın sonunda Cemilhan’ın golüyle skoru 3-0’a taşıdı. Maçın ardından Ortaköyspor’dan Süleyman Doğan, kırmızı kartla ihraç edildi. Şimdi gözler, finaldeki rakibin belirleneceği maçta!
Final için Ekecikspor ile Ihlara Vadisispor takımları karşı karşıya geliyor.
Hakan Hidayet Deniz